Ми працюємо для людей, які дбають про свій інтелект

Ми працюємо для тих, хто навчається і навчає.

Студенти і їх викладачі знають, що об’єднані в серію «Альма-матер» підручники, посібники видавничого центру «Академія», видавництва «Академвидав» — висока наукова і методична якість, логічно структурований текст, лаконічний, чіткий і грамотний виклад змісту. Навчання за такими виданнями організовує пам’ять і думку, систематизує знання, допомагає раціонально підготуватися до заліків, іспитів, відкриває шлях до фахового самоутвердження, особистісного успіху. «Альма-матер» — високий  рівень!

Учні середніх загальноосвітніх шкіл, гімназій і ліцеїв, абітурієнти знаходять у виданнях серії «Тести» те, що допомагає їм розвинути свої аналітичні, пошукові навички, без чого не обійтись під час тематичних оцінювань на уроках, незалежного тестового контролю знань при вступі до вищих навчальних закладів. «Тести» —  крок до інтелектуальної зрілості.

Ніхто в новітній Україні не видав більше за «Академію» й «Академвидав» словників-довідників (серія Nota bene), енциклопедій (серія «Енциклопедія ерудита»). У них — надбання науки, мудрість багатьох народів і книг. Без енциклопедій, словників не можуть обходитися жодна бібліотека, сім’ї, в яких  цінують інтелект і дбають про інтелект власних дітей.

Нестандартний погляд на складні теоретичні і світоглядні питання, індивідуалізована контроверсійність, спрага дошукатися наукової істини вирізняють у книжковому світі недавно започатковану серію наукових праць «Монограф».

А серія «Автографи часу» — про тих, чиї життя і творчість непідвладна часові наша цінність. У серії «Життя і слово» — літературні портрети письменників, які сформували канон нової української літератури.

Нам пощастило працювати з багатьма відомими в Україні авторами —  їхні прізвища на обкладинках видань. Багато з них здобували визнання й авторитет разом із виданими «Академією» та «Академвидавом» книгами. Цінуємо їх досвід, знання, талант. Відкриваємо нові імена і ростемо разом з ними. Приходьте до нас зі своїми ідеями і текстами.

Уважний і вимогливий читач знає справжню ціну видавництва і його книг. Без Вашої думки нам непросто осмислювати зроблене, коригувати плани і дії, щоб бути цікавими і корисними для Вас. Критикуйте, радьте, пропонуйте!

Наші видання є у більшості книготорговельних точок України. Замовити їх можна й у видавництвах. Ми постараємося, щоб Ви якомога швидше і в зручний для Вас спосіб їх отримали. Ми працюємо для Вас!

В академії Платона розквітали не тільки дерева, але й таланти, думки учителів та учнів. «Академія» та «Академвидав» — для  самобутніх талантів, оригінальних думок,  розумного і високого Слова!

Василь Теремко,
директор

Поділитися: