«Некнижкові» місця: «за» чи «проти»

Читачі прилаштовуються до будь-якого місця й умов, щоб зануритися в захопливий сюжет. А видавці шукають різні ходи, щоб книжку можна було знайти де тільки завгодно. Гіпермаркети, залізниця, автозаправки і кав’ярні — простір книги невпинно розширюється, і це прекрасно!

Що про це думають букблогери

Ірина ЮРЧЕНКО, авторка крутої інстаграм-сторінки про книжки: «Не має значення, де продається книга. Головне — вона доступна кожному. Хороша книга — не святиня, вона не вимагає особливого місця. Кав’ярня? Прекрасно, чудова компанія до смачної кави. Потяг? Ще краще — приємне дозвілля в дорозі. Супермаркет? Приголомшливо! У список покупок можна внести і літературу. Не буває дивних місць для продажу книг. Бувають дивні місця без них. Більше книг в доступі покупців — більше читачів».

Що про це думають письменники

Олена РИЖКО, авторка «Дівчина з міста» та нової пригодницької повісті «Знає тільки Мару»: «Я лояльно ставлюся до книжкових відділів у супер/гіпер/та-інших-маркетах. Сучасна людина обмежена в часі, тож хоче знайти все в одному місці.

Книги в маркетах — це добра тенденція. Від сусідства з усілякими смаколиками вона не маліє — навпаки, стає ближчою до читача. Отримує шанс зацікавити навіть тих, хто ніколи б не пішов спеціально шукати її на книжковий базар чи в книгарню.

А кращого варіанту за кав’ярні годі вигадати — кава і книжка — це ж класика! Для мене це один із варіантів чутися вільною, стояти над одвічною суєтою міста, насолоджуватися життям. І якщо не прихопив книжку з дому, а в улюблену кав’ярню таки втрапив, то стелаж із книжками — прекрасний варіант.»

Тим, хто таки заглядає в книжкові ряди під час шопінгу — маленькі підказки, де шукати книжки для підлітків, юнацтва і дорослих у гіпермаркетах.

 «АШАН»: 

«ЕПІЦЕНТР»:

«NOVUS» та «МЕГАМАРКЕТ«:

І де б вам не випала нагода почитати чи придбати книгу — це прекрасно. Читання — наша суперсила!

 

Поділитися: