Новий книгопроект

Дівочий світ — чудесний! Разом із сайтом «Каралєвна» ми задумали проект #girlсвіт. Це буде серія освітніх івентів для дівчат різного віку, у якому кожна з нас зможе пірнути вглиб себе, навчитися краще розуміти сучасний світ і не боятися бути собою. Щомісяця для юних і дорослих дівчат ми влаштовуватимемо цікаві неформатні зустрічі за участі письменниць, практичних експертів і цікавих гостей. Різні теми, локації, несподіванки — це буде справді корисний і ненудний кейс!

Перший івент «Давайте поговоримо про «це»: страх, сім’я, сміливість» вже у лютому! Він буде присвячений емоціям і почуттям, які то окриляють, то не дають нам спокійно жити. 🙂

Учасники вечора:
— письменниці, чиї повісті й оповідання вийшли в збірках «Любов така» і «Така любов»;
— спеціальний гість — Альона Райда, ведуча семінарів і лекцій на тему символів, української міфології та світогляду древніх слов’ян, художниця проекту «Пантеон Слов’янських Богів» і «Послання Слов’янських Богів».

Модератори: Аня Яблучна — проект-менеджерка «Видавничого центру «Академія» і Слава Світова — письменниця, коуч зі словесної майстерності та творчості.

Вхід вільний
Free donation — якщо вам сподобається й захочеться ще:)

 

 

Поділитися: