Література (українська та зарубіжна). Інтегрований курс для 7 класу (у 2-х частинах)

Дорогі вчителі української та зарубіжної літератури!

Відповідно до наказу МОН України з 22 до 28 лютого 2024 р. заклади загальної середньої освіти здійснюють вибір підручників для 7 класу і передають результати вибору до органів управління.

ВЦ «Академія» працює для вас і представляє вам новий підручник «Література (українська та зарубіжна)» підручник інтегрованого курсу для 7 класу (у 2-х частинах) авторського колективу під керівництвом доктора філологічних наук, професора Ольги Миколаївни Ніколенко. Автори — Ніколенко О.М., Мацевко-Бекерська Л.В., Качак Т.Б., Богосвятська А.-М., Бовсунівська Т.В., Рудніцька Н.П., Туряниця В.Г., Базильська Н.М., Гвоздікова О.В.

Підручник отримав гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України».

Ви можете переглянути його електронну версію:

1 частина

2 частина

До підручника створено спеціальну онлайн платформу, яка розміщена у вільному доступі. Будь ласка, переглядайте і користуйтеся вже зараз!

Онлайн-платформа «Червона Рута» до підручника «Література (українська та зарубіжна). Інтегрований курс для 7 класу (у 2-х частинах)»:
https://chervona-ruta-academia.com.ua

І найцікавіше! До вашої уваги презентація підручника «Література (українська та зарубіжна). Інтегрований курс для 7 класу (у 2-х частинах)» авторського колективу Ольги Ніколенко.

Відеопрезентація підручника

Професор Ольга Ніколенко про нову модельну програму інтегрованого курсу літератури для 7-9 класів “Червона рута” (2023) та підручник “Література (українська та зарубіжна)” для 7 класу (ВЦ “Академія”, 2024):


Обирайте сучасне і найкраще!
Книжки рятують світ

Поділитися: