Зарубіжна література. 7 клас

Дорогі вчителі зарубіжної літератури!

Відповідно до наказу МОН України з 22 до 28 лютого 2024 р. заклади загальної середньої освіти здійснюють вибір підручників для 7 класу і передають результати вибору до органів управління.

ВЦ «Академія» працює для вас і представляє вам новий підручник із зарубіжної літератури для 7 класу авторського колективу під керівництвом доктора філологічних наук, професора Ольги Миколаївни Ніколенко. Автори – Ольга Ніколенко, Лідія Мацевко-Бекерська, Наталія Рудніцька, Людмила Ковальова, Вікторія Туряниця, Надія Базильська, Олена Гвоздікова, Дмитро Лебедь.

Підручник отримав гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України».

Ви можете переглянути його електронну версію:

Підручник “Зарубіжна література. 7 клас”
(у форматі pdf)

До підручника створено спеціальну онлайн платформу, яка розміщена у вільному доступі. Будь ласка, переглядайте і користуйтеся вже зараз!

Онлайн-платформа «Плейтен» до підручника «Зарубіжна література. 7 клас»:
https://platen-academia.com.ua

І найцікавіше! До вашої уваги презентація підручника із зарубіжної літератури для 7 класу авторського колективу Ольги Ніколенко.

Відеопрезентація підручника

Професор Ольга Ніколенко про оновлену модельну програму із зарубіжної літератури для 5-9 класів “Школа радості” (2023) та підручник із зарубіжної літератури для 7 класу (ВЦ “Академія”, 2024):


Обирайте сучасне і найкраще!
Книжки рятують світ

Поділитися:  Зарубіжна література. 7 клас https://academia-pc.com.ua/bez-rubriki/zarubizhna-literatura-7-klas">