Алевтіна ШАВЛАЧ: «Письменництво все життя зі мною»

Любов до письменницького ремесла виявили ще до того, як навчилася читати і писати – батьки досі згадують, як змушувала їх записувати, а потім вголос зачитувати свої вигадані історії. Втім, усе дитинство та юність присвятила малюванню – відвідувала художню школу. Потім був нетривалий «відпочинок» від творчості – економічний коледж, але фінансистом працювати не ризикнула. Тому подалася здобувати фах дизайнера, після чого викладала у школі мистецтв, а згодом й у професійному ліцеї. Спілкування з дітьми спонукало здобути третю освіту – так я отримала диплом клінічного психолога.

Далі було заміжжя, переїзд до іншого міста та пошук «ідеальної роботи». Встигла попрацювати в модельному агентстві, академії дитячого розвитку, центрі арт-терапії. Спробувала себе фотографом, ретушером, графічним дизайнером, сценаристом, контент-менеджером і навіть танцівницею! В результаті обрала комп’ютерну графіку. Нині працюю ілюстратором та цифровим художником у сфері розробки ігор.

Так вже склалось, що натура я непосидюча й активна, тому часто беруся за кілька справ одночасно. А письменництво все життя зі мною.

Поділитися: