Сергій ГРИДІН:
писав і дивувався собі

Народився 8 липня у Здолбунові Рівненської області давнього 1971 року, коли не було мобільних телефонів й інтернету, а діти допізна ганяли на вулиці. Там і живу.

Рано почав читати, і весь вільний час відривався, насолоджуючись пригодами літературних героїв і витрачаючи зекономлені на шкільних обідах гроші на придбання книг. Іноді навчався в школі, яку все-таки закінчив (із срібною медаллю).
Встиг пожити кілька років в Монголії, попрацювати слюсарем на виробництві й отримати освіту економіста. Після закінчення інституту в 1994 році працював за економічними і бухгалтерськими спеціальностями.

Писати почав ледь не в сорок років. Писав і дивувався собі. На сьогодні побачили світ твори для дітей та підлітків: «Федько, прибулець з Інтернету», «Федько у віртуальному місті», «Федько у пошуках Чупакабри», «Не такий», «Кігтик Ковбаско», «Незрозумілі», «Не-ангел», «Відчайдущшні». Оповідання є у збірці «Мама по скайпу» та декількох книгах із серії «Теплі історії». Неодноразово перемагав у книжкових конкурсах, потрапляв у довгі та короткі списки «Книги року ВВС», багатьох всеукраїнських рейтингів.
Одружений. Олександр Гридін – син.

 

Поділитися: