Оплата і доставка

Наші видання можна замовити на нашому сайті або за телефонами (044) 456-84-63, 456-90-79.

Способи доставки:

 • Нова пошта*;
 • Укрпошта*;
 • самовивіз зі складу в Києві  (безкоштовно).

* Доставку оплачує покупець за тарифами перевізників.

Тарифи на доставку замовлення Нова пошта

Тарифи на доставку замовлення Укрпошта

Способи оплати:

 • авансовий платіж;
 • післяплата (оплата під час отримання).

Авансовий платіж сплачується на банківський рахунок видавництва за надісланими замовнику у листі реквізитами. Оплачувати замовлення слід лише після того, як вам зателефонує наш менеджер і підтвердить його. В описі переказу обов’язково вказуйте номер замовлення. Замовлення буде відправлено після надходження на наш рахунок грошей.

Оптові закупівлі

З питань оптової купівлі наших видань звертайтеся за телефонами (044) 456 8463, 456 9079 або на електронну пошту academvidav [%] gmail.com.

Як купити?

 1. Оберіть книги і замовте їх.
 2. Під час оформлення замовлення зареєструйтесь, а також оберіть спосіб доставки й оплати.
 3. Перевірте вказану Вами під час реєстрації Вашу електронну адресу. Якщо листи від нас не надійшли, загляньте до папки Спам.
 4. Дочекайтеся дзвінка менеджера (у робочі дні з 9:30 до 16:30; якщо замовлення зроблено у вихідний або неробочий день, вам зателефонують у найближчий робочий).
 5. Отримайте на свою електронну адресу рахунок-фактуру (рахунок-фактура дійсний протягом 3 днів)
 6. Якщо ви обрали як спосіб оплати авансовий платіж, то оплатіть рахунок-фактуру і повідомте нам про це (телефоном або електронною поштою). Після отримання коштів (Приват24 — 1—2 години; інший банк або пошта — 1—2 дні) ми пакуємо ваше замовлення.

УВАГА!

Якщо ви переказуєте гроші через Приват24, термінал ПриватБанку чи касу ПриватБанку або через будь-який інший банк України: комісія за переказ стягується за тарифами обраного Вами банку.

НЕ ЗАБУВАЙТЕ ДОДАВАТИ СУМУ ЗА ПОСЛУГИ БАНКУ ДО СУМИ ОПЛАТИ.

Замовлення буде відправлене лише при отриманні ПОВНОЇ оплати.


 1. Якщо ви обрали як спосіб оплати післяплату, то ви оплачуєте замовлення під час отримання товару у відділенні Укрпошти, Нової пошти або в нашому офісі.
 1. Замовлення відправляються по вівторках та четвергах.
 1. Коли замовлення прибуде до вашого відділення зв’язку, Ви отримаєте смс-повідомлення (Нова пошта, Укрпошта) або поштовий ордер (Укрпошта).

ШАНУЙМО СВІЙ ЧАС!

підручники, навчальні посібники, підліткова література, сучасна проза