«АКАДЕМІЯ» ЗМІНЮЄТЬСЯ

Більшість із двадцяти п’яти своїх років «Академія» віддала  роботі з інтелектуальною книжкою. Результат – студентські підручники і навчальні посібники серії «Альма-матер», наукові монографії, енциклопедії, словники-довідники, а також видання для учнів загальноосвітніх шкіл («Тести», підручники з «Хімії», автори яких – П. П. Попель і Л. С. Крикля). Інтелектуальністю близькі до них твори біографічної прози із серії «Автографи часу». Тоді пощастило працювати з багатьма відомими в Україні авторами. Вони здобували визнання й авторитет разом з «Академією» та «Академвидавом» (партнерське видавництво). Сподіваємося на спільне майбутнє.

Сьогодні полем роботи «Академії» є і твори художньої літератури для читачів різного віку й різних уподобань.

Стабільних поціновувачів здобули видання прози українського модернізму, об’єднані в серію «In crudo» (Без прикрас).

Дівчатам і хлопцям, які перебувають у підлітковій порі, полюбилися повісті, герої яких – їхні ровесники. Авторів теж вони знають, це – Ірина Мацко, Ольга Купріян, Надя Біла, Марія Морозенко, Оксана Сайко, Олена Рижко, Сергій Гридін, Василь Теремко.

Багатообіцяюче стартувала серія сучасної прози «Ім’я». Чотири книги колоритних романів, новел та оповідань Дмитра Кешелі – найпомітніший доробок. По-своєму неповторні книга-полілог Бориса Гуменюка «Блокпост», повісті Сергія Гридіна «Сапери» і «Віраж», Оксани Сайко «Волоцюги», Нати Гриценко «Тінь на порозі» й Алевтіни Шавлач «У полоні болю».

А ще є збірки малої прози «Така любов» і «Любов така», книга есеїстики Сергія Чиркова «Хто у класики крайній». Для тих, хто невгамовно креативить, – «Літературник».
Кожен проект матиме свій розвиток у 2018-му. Будуть і нові. Найближче – видання для дітей молодшого і середнього шкільного віку.

Видання «Академії» є у більшості книготорговельних точок України. Замовити їх можна і на сайті. Постараємося, щоб якомога швидше і в зручний спосіб ви отримали їх – працюємо для Вас!

Василь Теремко,
директор
10.01.2018 р.

Поділитися: