14 лютого: книги і любов

Шість років тому разом зі святом закоханих стали відзначати Міжнародний день дарування книг (International Book Giving Day). Хіба існує щось краще, ніж книги та любов…

Книжки і/чи почуття

Невдале побачення – гірше, ніж нецікавий текст, бо людину не відкладеш на полицю до «кращих часів», – якось пожартувала Алевтіна Шавлач, авторка повісті-трилера «У полоні болю». Мабуть, можна і посперечатися з нею, бо завжди є шанс на другу спробу.

Література вчить багато чому, зокрема й любові – це вже зі слів письменниці Олі Купріян: «Вплив любові на літературу величезний. Ой, тобто літератури на любов (сміється). Я, наприклад, «привласнила» з літератури купу чужих досвідів. Звідки, як не з книжок, могла дізнатися про правильні побачення, правильних принців і білих коней. Література підкинула мені зразки «правильної» любові і зразки істинних любовних страждань.

Але чужі досвіди треба добряче фільтрувати: було б нерозумно повторювати досвід Ромео і Джульєтти. Шекспіра треба особливо розумно «позичати», в нього багато сумного.

Ми прочитуємо чиїсь історії про любов, як власні. Переживаємо їх і робимо свої висновки. Це – найцінніше в літературі. Головне тільки не дуже захопитися тим, як усе «має» виглядати. Бо в кожного – своє життя і своя любов”.

“Солоні поцілунки” Олі Купріян – хороший спосіб натякнути про свої почуття;)


Ще, ще, ще книжок!

Книги досі  в топі найкращих подарунків. Та обрати серед книжкового різноманіття саме те, що припаде до душі та якнайкраще відповідатиме атмосфері нинішнього свята – справа не  проста. Тому ось декілька варіантів, які ви можете знайти в нашому видавництві:

  1. Літературник. Найкращий варіант для тих,  в кого література – любов на все життя. Є де розгулятися фантазії, незалежно від того, скільки вам років.

Фрагмент із оформлення Літературника. Саме цю фразу люблять фотографувати його читачі 🙂

 

2. “Любов така” і “Така любов”. Дві прозові збірки з промовистими назвами. Перша – дорослим, друга – підліткам, тож це оптимальний варіант для сімейного читання.

3. Підліткова лінійка. Хто казав, що підліткові історії – тільки для юних? Там стільки всього, що дорослим буде над чим подумати і що згадати.

Є читачі, які прочитали всі ці книги і діляться враженнями в одній статті!
Поділитися: