“Академія” на Форумі видавців

Головна книжкова подія осені все більше заставляє думати про неї. Ось перелік заходів, які готує «ВЦ «Академія»

 

Презентація збірки “Любов така”

15 вересня, 14:00-15:00, Львівський поліграфічний коледж Української академії друкарства.

Чому тут варто бути і що очікувати: ця подія розкриє переживання авторів, які пишуть про почуття, побачити й те, що за їхніми текстами, і щось збагнути своє в собі. Бо хто зна, яке випробування сильніше – писати про любов чи любити.
Презентація збірки «Любов така» – розмова без табу й про те, що замовчують. Можливо, там буде й ще одна збірка – теж про любов.

Майстер-клас “Як писати про і для підлітків у будь-якому віці”

16 вересня, 13:00 – 13:45, Львівська обласна бібліотека для дітей (вул. Винниченка, 1), читальний зал для учнів 5-9 класів.

Чому тут варто бути і що очікувати: знавці підліткового життя – Ірина Мацко та Сергій Гридін проведуть майстер-клас із написання класного тексту, який би сподобався не лише мамі. Як цікаво вести мову про складні й очевидні речі, що при цьому треба пам’ятати, а що – негайно забути, де знайти час і сили незалежно від натхнення. Літературознавиця Тетяна Качак триматиме все під контролем і розповість, як це працює в українському та зарубіжному дитюнліті. Майстер-клас щось підкаже всім, хто ще не наважився почати писати, й тим, в чиїй шухляді – геніальна підліткова історія.

 

Презентація книги “Волоцюги” Оксани Сайко

17 вересня, 14:00-14:45, вул. Підвальна, 4, Порохова вежа

Чому тут варто бути і що очікувати: львівська письменниця Оксана Сайко по-особливому бачить людей в дуже складних обставинах, психологічно точно й делікатно пише про це. А «Волоцюги» – повість про тих, кого соціум виштовхнув зі своїх магістралей. Але й на так званих соціальних обочинах життя є. І там людина здатна берегти в собі людське. Про це розмірковуватиме авторка й дискутуватимуть всі, хто матиме що сказати. Будуть і сюрпризи.

Автограф-сесії від авторів “Академії”

Окрема радість книжкових фестивалів – нагода зустрітися з авторами улюблених книг. Поговорити про їхню творчість, життя та погоду, взяти автограф, зробити спільне селфі, – вони теж це люблять.

Львівський Палац Мистецтв (вул. Коперника, 17), стенд «Видавничий центр «Академія» –  №303 (3 поверх). Зустрінемось!

 

Поділитися: