Анкета для дорослих підлітків

Секрети, радості й страхи, – розпитуємо підліткових письменників про їхнє тінейджерське життя.

Сергій Гридін – популярний підлітковий письменник, автор повістей “Не-ангел”, “Незрозумілі” й “Відчайдушні”.

– Сєрий.

– Купив собі авто.

– Була така історія: мені дуже подобалася однокласниця, а вона почала зустрічатися з двадцятирічним хлопцем.

– “Прогулянка” під час перебування у Монголії. Не знаючи того, зайшли з друзями на монгольське кладовище. А це, виявляється, святе місце – крім лами заходити туди ніхто не може. Неподалік виявився “друг-монгол”, чомусь із рушницею. Виявилося, що я вмію дуже швидко бігати!

– Груповим! Мені було 12 років і я дуже соромився йти містом наодинці з дівчиною, тому друзі прийшли на допомогу: в кіно пішли трьома парами. За нами, певно, було цікаво спостерігати. Три хлопці, вдягнені як нові копієчки – попереду, а три дівчини в пишних сукнях – позаду. І всі дружно ведуть себе так, наче вони не разом.

– Залишитися без батьків.

– Народжений син і написані книги.

– Улюблених із програми немає. Була тиха ненависть до них і тих, хто придумав, шоб ми обов’язково їх прочитали. Не зміг подолати “Анну Кареніну”. Чотири спроби було! Вдалося вже тоді, як подорослішав.

– Пішов до би в музичну школу вчитися грати на гітарі. А ще поїхав би по обміну в іншу країну . Зробив би собі кольорову татуху на всю руку! Зараз дорослий, набити її можу, але дружина не дозволяє (сміється).

– Цілеспрямований, вразливий, люблю тишу.

– Те, що вони написані з любов’ю до кожного читача.

Поділитися: