Четверта дівоча тусовка: конспект

Четвертий захід проекту #girlсвіт об’єднав сміливих і непосидючих дівчат, які не бояться нових викликів. А пригодницька повість Олени Рижко «Знає тільки Мару» стала чудовою книгоосновою дівочої тусовки, як і життєвий досвід запрошеної івентерки Лєни Весняної.

Дівчатам не обов’язково перетинати кордони, щоб знайти пригоди. Креативність й авантюрність не дасть засумувати і в місті. Ось кілька підказок із нашої дівочої тусовки.

Потрапте в світ захоплень своїх близьких. «Мій син дигерствує з 14 років», – розкриває секрети Олена Рижко, повість якої – про дигерів-початківців, – «і лише нещодавно я зважилася зробити з ним «залаз» заради реалізації свого творчого задуму. Побачивши те, чим він займається, була приголомшена. Може, якби знала все це раніше, не дозволила б йому все те».
Як бачимо, це корисно всім: є шанс у справжню пригоду втрапити і краще зрозуміти людину, яку, здається, знаєш до нитки.

Дві Олени – письменниця й івентерка зробили один із травневих вечорів особливим
#girlсвіт – проект, де можна знайти дівчат-однодумців
Вечір можна вважати вдалим, якщо у ньому є цікава книжка 🙂

 

Випробовуйте себе. Можна шукати різні події, а можна влаштувати їх самостійно. Втілюйте свої ідеї, навіть найнеймовірніші. Якщо робити це щиро і самовіддано, простір обов’язково відгукнеться: знайдуться і потрібні люди, і потрібні ресурси. «Я просто вирішила і написала одній дівчині, яка давно і дуже успішно працює в івент-сфері. Було приблизно так: «Привіт, я Лєна. Дуже хочу організувати фестиваль на 10 тис. людей, але геть нічого не знаю про це», – ділиться досвідом Лєна Весняна, організаторка таких подій як «Дикий Travel», «Втіло», «Фестиваль екзотичних масажів» та безлічі інших.

Спілкування під час втілення ідеї – нелегка штука. «Інколи доводиться пояснювати навіть очевидне, бо всі по-різному мислять і сприймають ситуації», – додає Лєна Весняна. Це круто випробовує здібності як комунікатора, координатора і допомагає зробити подію такою, як задумано, а не як вийшло.

Цікавий факт: фільмують дівочі тусовки поки тільки хлопці 🙂
Усміхнені дівчата – це прекрасно!
#girlсвіт став справжньою тусовкою креативних і сміливих дівчат, ура!

Відпустіть страхи, довіряйте собі і людям. Так легше впоратися зі стресовими ситуаціями (скажімо, заблукали в місті, з розрядженим телефоном), подивитися на них як на виклик, пригоду. Ми часто обираємо звичні сценарії і діємо так, щоб максимально полегшити собі шлях. Спробуйте трохи порушити звичний перебіг подій – нові враження гарантовані!

Звісно, ідеї, що можуть стати справжніми пригодами сьогодні легко знайти в мережі. Бо все найцікавіше починається там, де є відкриті, творчі люди, готові розширювати свій кругозір і межі комфорту. Тож не сидіть на місці і життя буде яскравішим!

Поділитися: