Читай, знімай, перемагай!

Читацьке життя потребує пригод і драйву. “Академія” продовжує #VideoBookChallenge до кінця літа!

Втілюйте свої найнесподіваніші творчі ідеї у відеорозповідях про книжку (бажана тривалість відео – до 3 хв). Публікуйте відео на сторінках соцмереж із хештегом #VideoBookChallenge. Щоб точно не прогавити ваші історії – тегайте наше видавництво у дописах або надсилайте посилання на пошту superbookacademia@gmail.com.

У листі обов’язково зазначте своє ім’я і прізвище, місто, в якому мешкаєте, а також контакти (телефон і сторінку у будь-якій соцмережі), щоб організатори відеочеленджу могли з вами зв’язатися.

П’ять простих кроків – і ви у грі. 😉

 

Трьох переможців конкурсу оберуть:

Аня Яблучна – проект-менеджерка “Видавничого центру “Академія”;
Аня Полегенько – учениця 4-Б класу столичної школи №269, яка починає проект своїм відеороликом, та її мама Інна Головіна. Обидві вони – затяті читачки й активні учасниці нашого книжково-освітнього проекту #girlсвіт.
Наталя Невмержицька – завідувачка відділу обслуговування дітей середнього і старшого віку в Національній бібліотеці України для дітей, натхненниця проекту “Книгодні з “Академією”.

Переможці отримають призи від “Академії”. Впродовж #VideoBookChallenge найкращі відеоролики разом із історією про їхніх авторів будуть опубліковані на сайті “Академії”. А той, хто здобуде першість, отримає суперприз – його іменем буде названо одного з персонажів наступної нашої книжки, а від її автора він отримає особливий сюрприз.

P.S. За створення відеоролика дякуємо Кирилові Хованському.

Поділитися: