Чого чекати від “Академії” у вересні

Осінь – завжди час змін, нових відкриттів і книжкових подій. Готуємо для читачів багато цікавого у вересні.

Київ, 15 вересня, 19:00, кав’ярня Small Talk & Coffee

Дівочі тусовки продовжуються! Шостий івент освітнього проекту #girlсвіт стане розмовою про булінг, приняття себе і стереотипи, пов’язані з зовнішністю. Книгооснова вечора – нова книжка для підлітків – “Пампуха” Алевтіни Шавлач. У неформальній, довірливій атмосфері пропрацюємо страхи і сумніви, в чому нам допоможе спеціальна гостя – Тася Котьолкіна. Її впізнають як учасницю другого сезону “Модель XL”, фіналістку Miss Ukraine Plus Size 2018, переможицю багатьох фотоконкурсів, чиї світлини прикрашали обкладинки популярних глянцевих видань.
Вхід на подію, як завше, вільний, реєстрація за посиланням: https://goo.gl/forms/4Aa04YYExTq6j9a42.

Львів, 19-23 вересня, BookForum

Львівський Букфорум – подія, яку книголюби чекають так само, як свої іменини. Фестивалю цьогоріч виповнюється 25 років, тож програма буде потужною.
Чекаємо зустрічі з читачами біля нашого стенду (№303) і на подіях. За усіма анонсами стежте на окремій сторінці у фейсбуці.

Засвічувати нові літературні зірки потрібно. Творчі голоси авторів-початківців – впевнені й красиві.Тож серію “Ім’я” цього сезону доповнить книгоновинка – роман “Людина без людей” юної письменниці з Вінниці Олі Семиляк. Це інтелектуальний текст, який заворожує простим і бентежним для уяви життям героїв. Працюючи над книгою, директор видавництва якось сказав: “Цей роман пахне аґрусом”. “Людина без людей” один із тих текстів, які проростають в тобі квітами.
Пропонуємо прочитати уривок із роману.

Львівська письменниця презентує одразу три свої книги. Повісті Оксани Сайко після прочитання ще довго хвилюють читача. В них багато світлого смутку, життєвої мудрості і загадок.

Львів’яни і гості міста заслуговують на дівочу тусовку! Все в тренді – ранкові зустрічі і розмови про важливе в неформальній обстановці. Подія відбудеться в програмі “Освітнього кластеру”, тож будемо раді всім, для кого важливий саморозвиток. Письменниці Олена Рижко й Ірина Мацко зарядять енергією на всю форумну суботу.

Поділимося досвідом і лайфхаками, як вибудувати ефективну роботу письменника, видавця і читача, не обмежуючи творчих свобод кожного учасника. Команда збереться достойна: письменниця Олена Рижко, Алевтіна Шавлач, яка ще й книжковий дизайнер, а також директор “Академії” Василь Теремко.

Серед нашого асортименту з’явилося багато книг про любов для дорослого і юного читача. Тож приходьте знайомитися з новими нами і авторами книгоновинки “Перше побачення”. Буде душевно.

Дніпро, 28-30 вересня, книжковий фест BookSpace

Хто не встиг на львівський Букфорум чи не натішився там – гайда в Дніпро! Книжковий фестиваль такого рівня там буде вперше. Обіцяють багато книг, зіркових гостей і класну атмосферу. “Академія” буде і там.
Зустрінемося!

 

 

 

Поділитися: