Чому я працюю з «Академією» та «Академвидавом»

Чому я працюю з «Академією» та «Академвидавом»

Досвідом діляться автори видавництв «Академія» та «Академвидав».

13186571078681. Професіоналізм на всіх рівнях.

2. Доброзичливість у всіх ситуаціях.

3. Обґрунтована віра у власні сили.

4. Цілеспрямованість, чіткість у виборі мети, визначенні механізмів і ресурсів їх досягнення.

5. Продуманий ризик у запровадженні новинок.

6. Вміння розгледіти автора і зробити з нього «метра».

7. Надання переваги якості тексту, а не статусу й авторитету автора.

8. Розвинуте, але м’яке сімейне почуття гумору.

9. Порядність ділової взаємодії з автором.

10. Орієнтація на максимальне врахування інтересів і запитів потенційних споживачів.

Олександр Бойко,
доктор політичних наук, професор,
ректор Ніжинського державного університету імені М. Гоголя


1205227309254Особливості видавництва, що мене привабили:

1. Гармонійне поєднання креативності та інтелігентності керівництва з високим професіоналізмом редакторів.

2. Виняткова людяность і порядність у стосунках з авторами із надзвичайна вимогливість до якості їх роботи.

3. Відданость працівників своїй справі, прагнення до пошуку і реалізації новітніх ідей, стимулювання цим авторів до постійного професійного зростання та самовдосконалення.

Наталя Волкова,
доктор педагогічних наук,
доцент кафедри педагогіки та психології
Дніпропетровського національного університету


1207705616454Видавничий центр «Академія» привертає увагу своєю інтелектуальною вишуканістю у доборі літератури з різних галузей знання, передусім гуманітарних. Продукція центру довго служитиме своїм читачам, дарма що вона не розрекламована, як в інших видавництвах.

Друкуватися тут — неабияка честь. Тому я зважився співпрацювати з колективом «Академії» вже під час роботи над «Літературознавчим словником-довідником». Пізніше я запропонував проект авторської «Літературознавчої енциклопедії» — і видавництво підтримало ідею. Тут досить толерантно і з розумінням поставилися до моєї праці, що не часто трапляється серед видавців. І коли матеріалу енциклопедії набралося до двох томів, підтримали ідею її розширення. Керівництво «Академії» володіє даром діалогізувати, навіть ненав’язливо переконувати своїх авторів. Його переповнюють перспективні ідеї, намагання опанувати нові серії видань, типи книжки. Згуртований колектив «Академії» здатен працювати, як годинник, не втрачаючи при цьому світлої душевної аури.

Думаю, що мої творчі плани і надалі знаходитимуть тут сподівані втілення. Очевидно, аналогічної думки дотримуються й інші автори. Хотілось би, щоб вітальна енергія завжди панувала у стінах Видавничого центру і душах вродливих, розумних його працівників. Хай же «академікам» таланить і в майбутньому.

Юрій Ковалів,
доктор філологічних наук,
професор Київського національного університету імені Тараса Шевченка,
Лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка


1207705616456«Любіть тих, хто обрав вас», — ця мудрість відома давно. Кожен, хто прийшов до «Академвидаву» за запрошенням, може пишатися тим, що був обраний.

Але це не головне: далі на нього очікує велика робота щодо нового осмислення власного твору та його удосконалення. Це важко і, напевно, не кожен готовий витримати таке випробування. Але саме у цей момент починається те, за що ми, автори, вдячні, бо тут відбувається важливий процес справжньої співтворчості: «Одностайність людей, що думають по-різному, а доходять до спільного».

Це — феномен «Академвидаву». І саме цей феномен породжує не лише нову книгу, а й нову людину у кожному, кому пощастить стати автором цього видавництва.

Тамара Поніманська,
кандидат  педагогічних наук,
професор Рівненського державного гуманітарного університету


1207705616452Високий професіоналізм редакторів, невичерпне джерело креативних ідей.

 

Михайло Кочерган,
доктор філологічних наук,
професор Київського національного лінгвістичного університету


1318657107887Видавництво має безумовний авторитет серед авторів, що співпрацюють з ним, серед викладачів і студентів вищих навчальних закладів — головних користувачів підручників та навчальних посібників.

Колектив дуже відповідально ставиться до видання кожної книги. За роки діяльності у видавництві сформовано чітку концепцію та вимоги до підручника і посібника, його структури та змісту. У центрі уваги знаходиться головний користувач — студент.

Вироблено систему активного пошуку авторів і співпраці з ними. Керівництво чітко дотримується зобов’язань перед авторами.

Мирослав Савчин,
доктор психологічних наук,
професор Дрогобицького державного педагогічного університету
імені Івана Франка


1207705616449В Україні функціонує багато видавництв, які спеціалізуються на виданні підручників і посібників для шкіл і вищих навчальних закладів. На мій погляд, найкращим серед них є видавничий центр «Академія». Саме тому я видав тут підручники «Основи комунікативної лінгвістики» (2004), «Вступ до лінгвістичної генології» (2006), “Філософія мови” (2008). Ось чому я вважаю це видавництво найкращим в Україні:

1. Видавництво має чітку, науково обґрунтовану філософію підручника для вищих навчальних закладів. Започаткована ним серія «Альма-матер», оригінальна за дизайном, засвідчує єдність підходів до змістової частини.

2. Досвід співпраці дає мені право твердити, що в «Академії» працюють досвідчені редактори, коректори, художники, які сповідують єдиний підхід до творення підручника.

3. «Академія» має розгалужену мережу реалізації книг. Мої підручники дуже швидко надійшли у книгарні всіх міст України, що надзвичайно важливо для автора. Не останню роль відіграють зі смаком видавані каталоги, які постійно оновлюються.

4. Видавництво небайдуже ставиться до своїх постійних авторів, виплачуючи їм пристойні гонорари, підтримуючи з ними постійний зв’язок.

5. Я дещо знаю про цікаві плани видавничого центру щодо видання енциклопедій та інших фундаментальних наукових і науково-популярних праць.

І насамкінець: якщо Бог дасть мені сили і здоров’я для створення підручника (чи кількох підручників), обов’язково віддам їх на суд фахівців видавничого центру «Академія».

Флорій Бацевич,
доктор філологічних наук, професор,
завідувач кафедри загального мовознавства
Львівського національного університету імені Івана Франка

Поділитися: