Дайджест подій від “Академії”: березень

Весна – надто прекрасна пора, щоб сидіти на місці. Вибирайтеся із зимових сплячок – ми підготували для вас цікаві книжкові події!

“Чіпляє”, “вау!”, “сильно!”, “на одному подиху” – такі відгуки читачів отримала дебютна книжка Алевтіни Шавлач “У полоні болю”. Кияни і гості міста, які стежать за розвитком української художньої літератури матимуть змогу поспілкуватися з письменницею і дізнатися про все, що залишилося за текстом.
Гості: букблогерка Гульбану Бібічева, активістка Femen Анжеліна Діаш.
Більше про книгу та авторку – на сторінці події.

 

Ще один вдалий літературний дебют – “Тінь на порозі” Нати Гриценко. Одеська письменниця успішно презентувала свою книжку в дев’яти українських містах.
На читачів чотирьох міст, запланованих у другій частині Всеукраїнського туру чекає спільне з письменницею занурення в світ темних сил, внутрішніх протистоянь і навіть шаманізму.

Авторка ілюстрації: Анастасія Кобенко

05.03Суми, книгарня “Є”, вул. Соборна, 44 (подія у фб)
06. 03Харків, книгарня “Є”, вул. Сумська, 3 (подія у фб)
07.03Херсон, магазин-кафе “Чайна карта”, вул. Суворова, 32 (подія у фб)
14.03Миколаїв, Центральна бібліотека ім. М. Л. Кропивницього, вул. Потьомкінська, 143 а (подія у фб)

Читайте: “Що треба знати письменникам-початківцям: міфи та поради”

Освітній проект #girlсвіт продовжує об’єднувати дівчат різного віку на нестандартних тусовках, де можна щиро поговорити про все, що має для них значення. Другий івент буде присвячений вдалим і не зовсім досвідам, (не)сприйняттю свого тіла і речам, які можуть зробити перехідний вік крутим, незалежно від того, підлітковий він чи дорослий.
Учасниці: авторка “Солоних поцілунків” Оля Купріян і психолог – Марія Макуха. Буде цікаво – безсумнівно! 🙂
Реєструйтеся на подію та стежте за анонсами на фейсбук-сторінці.

Читайте: Проект #girlсвіт: книжки і дівочі розмови


Сезон книжкових виставок стартує! “Книжкова весна” в Українському домі вкотре запрошує поспілкуватися з видавцями, письменниками і, звісно, придбати актуальні новинки.
Цьогоріч шукайте наші книги на стенді партнерів Книгарня.in.ua. Будуть і автограф-сесії від письменників – Василя Теремка (“16 весна”), Марії Морозенко (“Я закохалася”) і Алевтіни Шавлач (“У полоні болю”). Дати і час зустрічі оприлюднимо на нашій фейсбук-сторінці вже найближчими днями, тож стежте за новинами і слухайте весну!

Поділитися: