Дитячі книжки 2017 року: рекомендований список

Книжкові “топи” регулярно з’являються в новинній стрічці тих, хто любить читати. Довіряти їм чи ні – справа кожного, але є списки, справді варті уваги. Їх формують експерти, які розуміються на літературі та видавничому ринку. Серед таких – рекомендований список книг для дітей, ініційований Творчим об’єднанням дитячих письменників КО НСПУ.

Перелік видань, ухвалений 26 січня 2018 року, було укладено за поданням назв книг дослідниками дитячої літератури, письменниками, освітянами, бібліотекарями, книжковими блогерами й активними читачами.
Експерти оцінювали книги 25 українських видавництв для малечі, читачів молодшого, середнього і старшого шкільного віку. Із повним переліком можна ознайомитися в записі на фб-сторінці письменниці Марії Морозенко, а ось які видання ввійшли туди від “Академії”:

Для середнього шкільного віку:
“Я закохалася” Марії Морозенко;
“Відчайдушні” Сергія Гридіна.

Читайте: Марія Морозенко здобула премію ім. Лесі Українки

Для старшого шкільного віку:
“Така любов” – прозобукет оповідань;
“Крута компанія” Наді Білої;
“Птахи завжди повертаються” Оксани Сайко;
“Дівчина з міста” Олени Рижко;
“16 весна” Василя Теремка;
“Сапери” Сергія Гридіна;
“Тінь на порозі” Нати Гриценко.

Читайте: Закохані, круті і відчайдушні: 10 книжок українських авторів про і для підлітків

Експерти планують продовжувати свою роботу, тож можна подавати авторські книги на розгляд у Спілку письменників (із приміткою “для ТО дитячих письменників”). Організатори зазначають, що всі почитані книги будуть відправлені дітям у прифронтові зони.

Поділитися: