Книгоновинки літа від “Академії”

«Академія» обіцяє спекотний серпень на книжкові новинки! В друк відправили дві книжки – збірку оповідань (прозобукет) для підлітків «Перше побачення», повість для юнацтва «Король даркнету» Олени Рижко і підліткову повість “Пампуха” Алевтіни Шавлач. Яскраві історії під стильними обкладинками з’являться наприкінці літа.

«Перше побачення»: 7 авторів про круту життєву подію

Назбирали прозобукет історій про перші в житті побачення – подію, що інтригує і трохи лякає водночас. Бо як вирішити, що вдягти? Що придумати, аби побачення запам’яталося обом? Як не «протупити» все на світі і не зомліти від першого дотику, не кажучи вже про поцілунок? Герої цієї збірки – дівчата і хлопці, які йдуть назустріч почуттям. У них схожі мрії, але дуже різні досвіди. Бо не всі історії відбуваються за  романтичними сценаріями.

Ось якою могла би бути обкладинка. Авторка – письменниця Алевтіна Шавлач.


Кому читати:
хлопцям і дівчатам у стані закоханості. Не обов’язково першої, бо життя таке бентежне, що по-справжньому крутих перших побачень може бути з десяток. А ще – радимо батькам: пригадати свої любовні історії і бути більш уважними до почуттів своїх дітей.

Автори прозобукету “Перше побачення”:


Збірка «Перше побачення» – добре доповнення до першого прозобукету – «Така любов».

Дизайн обкладинки – Алевтіна Шавлач

«Король даркнету»: сюжетні інтриги з Оленою Рижко

Видавці жартують: поки три книжки не напишеш – не письменник. Тож «Король даркнету» – янґ-едалт повість, яка «закриває» книжкову трійку для підлітків та юнацтва Олени Рижко.

«Дівчина з міста», «Знає тільки Мару» вирізнялися незвичними місцями, куди авторка закидала своїх героїв. Одних життя по-новому завирувало в селі, інших занесло в міську дренажну систему. Герої нової повісті живуть у невеликому містечку, але вляпуються в дуже круту історію – це ж детектив.

Шістнадцятирічна Стефа і старший за неї на рік Яр вимушені розслідувати історію з дуже трагічною зав’язкою. Під час прогулянки вони випадково знаходять мертвого чоловіка. А коли є одна жертва, то невідомо, скільком іще людям може загрожувати небезпека. Герої повісті змушені відмовлятися від своїх мрій, швидко долати страхи і навіть влазити у нетрі даркнету. Бо на кону – їхня безпека і почуття, розібратися в яких теж ох як непросто.

Кому читати: хлопцям і дівчатам, які люблять читати і всілякі пригоди. Сподобається тим, хто стартує в журналістських розслідуваннях й особистому житті.

Дизайн обкладинки – Алевтіна Шавлач

Підлітки в жорстокому «реалі»: повість «Пампуха» Алевтіни Шавлач

Страшно, коли діти змагаються в жорсткості, а дорослі не можуть чи не хочуть це помітити. Булінг (цькування) отруйним корінням розростається серед тінейджерів, тому ігри гормонів – не єдине, за що хвилюються і чого побоюються їхні батьки.

«Пампуха» – історія дівчинки, проти якої, здається, змовився цілий світ. Шкільне життя перетворюється на щоденне випробування. Перші натяки на стосунки з хлопцем – непевні й
болючі. «Вуличні» друзі ще жорстокіші. Самотні прогулянки і перегляд улюблених мультиків – можливість хоч якось забутися. Бо вдома легше сказати «все ок», ніж щось пояснювати і цим же засмучувати рідних, які й без того завжди в своїх клопотах.

Вистояти, не зламатися, не змиритися з нав’язуваною роллю жертви і за жодних обставин не стати жертвою дуже складно. Проте Ганя, яку прозвали Пампухою, знаходить у собі
внутрішні сили й відвагу протистояти агресії, змінити своє життя і ставлення до себе. І в якийсь момент їй усміхається все, чого прагне дівчина.

Кому читати: всім без винятку підліткам і дорослим. Щоб бути готовими до викликів сучасного життя і знати, як із ними впоратися.

Поділитися: