Книжковий Арсенал: найпопулярніше

Книжковий Арсенал уже давно відгримів, а післясмак  лишився й досі. Цьогоріч фестиваль проходив із 17 по 21 травня, традиційно зібравши всіх, кому небайдужий книжковий простір. Подія, яка встигла стати знаковою, дає нагоду оцінити стан нинішньої видавничої культури і зрозуміти, що любить і чого хоче читач.

Показуємо вам п’ятірку книг нашого видавництва, які стали фаворитами читацького вибору під час “Книжкового Арсеналу – 2017”.

1. “Родаки” Дмитра Кешелі
На одній із виставок отримали дуже влучний і лаконічний відгук: “Коли цю книгу читають – чутно”.
Роман-колаж, в якому хлопчик Митрик розповідає про своє життя, що швидше схоже на магічний реалізм, де і смішно, і грішно.
Кому читати: поціновувачам всього українського, філологам, які смакують добірною лексикою, тим, хто під впливом світової класики відчуває депресивні настрої.

 

2. “Перехідний вік моєї мами” Ірини Мацко
Повість про все, що вривається в життя людини, яка раптом опиняється у перехідному віці. Проблеми, які вже обговорюють з друзями і ще соромляться – з батьками. Книга, яка може стати своєрідним путівником у лабіринті перехідного віку доньки і її мами.
Кому читати: тим, хто відчуває себе підлітком, батькам, які хочуть успішно пережити випробування перехідного періоду.

 

3.“Відчайдушні” Сергія Гридіна
Повість-детектив про чотирьох підлітків, яка вкотре підтверджує життєву мудрість: будь відчайдушним і рішучим, коли ти чи твої друзі втрапляють в халепу.
Кому читати: тим, хто любить детективи і Сергія Гридіна.

 

4.“Крута компанія” Наді Білої
Історія про молодих, які прагнуть жити по-дорослому. Повість без вчительських упереджень і бабусиних застережень.
Кому читати: молодим дорослим (орієнтовно – 16+) з підвищеним дослідницьким інтересом.

 

5.“Повість без назви…” Валер’яна Підмогильного
Досконала за художньою формою, а за пафосом – близька до сковородинівства самодискусія, в якій потистоять актуальні для того часу і майбутнього ідеї й принципи.
Кому читати: шанувальникам українського модернізму, тим, хто скептично ставиться (чи вже встиг розчаруватися) до сучукрліту.

Поділитися: