Літературник вийшов у люди

У затишній київській книгарні-кав’ярні «Моя книжкова полиця» 8 лютого показали себе й автори «Літературника».

«Окрім ігрового спрямування, нам було важливо зберегти задуманий інтелектуальний контекст. Тому ретельно підбирали  цитати, які були б не лише цікавими, а й суперечливими,  – розповіла Аня Яблучна, одна з авторок. — Хотілося, щоб книга вийшла і красива, і молодіжна. Тому в ній з’явилися скріни твітів і записів з Facebook. Зрештою, літвівторок – це теж апеляція до соцмереж».

«Мені було цікаво і зовсім не складно працювати, хоч Аня переживала, чи не надто критична до моїх малюнків. Деякі довелося змінювати по кілька разів, наприклад, вуха з розвороту «Book», а літмісто стало не кольоровим. Чимало малюнків не потрапили в Літературник, але результат вартий того», – весело коментувала свою роботу Влада Лєброн, ілюстраторка.

Публіка тепло зустріла Літературник. Атмосфера вечора провокувала на дотепні, навіть нелітературні питання і дотепні, навіть нелітературні відповіді. 🙂
На завершення дівчата сказали, що їм цікаво стежити, як Літературнику живеться у тих, кому він полюбився. І попросили ділитися враженнями та фото у соцмережах з хештегом #літературник.

Фото – книгарня-кав’ярня “Моя книжкова полиця”

Поділитися: