МОЛОДІ підіймають класику!

День книги і авторського права, який у всьому світі відзначають 23 квітня, будемо святкувати по-новому. Час виходити за рамки мережевих привітань і святкувань у професійному колі. Книги – це молодість, і молоді цього разу підіймуть класику!

Ви давно ходили на круті прес-конференції? Маєте нагоду!Спільно з Київським академічним Молодий театром, Інститутом журналістики  КНУ ім. Тараса Шевченка запрошуємо на прес-конференцію.“Молодий театр читає “in crudo”!”. 

УЧАСНИКИМикола Княжицький – голова Комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності, Юрій Рибачук – заступник міністра культури України, Андрій Білоусов – художній керівник, директор Київського академічного Молодого театру, Олександр Афонін – президент Української асоціації видавців і книгорозповсюджувачів, Юрій Ковалів – доктор філологічних наук, професор Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Василь Теремко – директор видавничого центру «Академія», доктор наук із соціальних комунікацій, завідувач кафедри видавничої справи та редагування КНУ ім. Тараса Шевченка, а також актори Молодого театру – Олег Коркушко та Марія Пустова.

Ми розкажемо про те, чому, коли і як Молодий академічний театр працюватиме у книжковому режимі. Спеціальним проектом “Молоді підіймають класику!” почнемо святкування дня книги і авторського права. А пізніше – презентуємо іншу частину проекту.

Молоді таки підіймуть класику. Буде круто.

 

Поділитися: