Нові книги “Академії” для дорослих і дітей

Розпочали видавничий рік одразу трьома новинками. Маємо що запропонувати дорослим, а відтепер – і читачам молодшого шкільного віку.

Як гарно мати друзів – книжка казок і оповідань, у яких дітки допомагають звірятам, пташкам і рослинам. Добрі історії про цінність дружби. Книжка закарпатської авторки Юлії Драгун сповнена щирістю й безпосередністю ліричних героїв, тому зможе заохотити дітей і до самостійного, і до сімейного читання.

Над ілюстраціями працювала київська художниця Анна Швець

 

Психологія підступності та зради, донос як привід руйнування Кирило-Мефодіївського братства – в романі Олександра Гавроша. “Донос” – драматична історія Олексія Петрова, вчинок якого вплинув на життя багатьох людей і українську історію.

«Чужий» – друга книжка Сергія Гридіна, в якій автор звертається до проблеми війни й людського буття. Сповнена екзистенційних переживань головного героя, повість відкриває читачеві поствійськові реалії бійця. Бо окопне життя – не найжорстокіше випробування для нього. Довгождане повернення додому для багатьох стає останнім рубежем війни. Бо вдома падають не від осколків і куль. Там убиває байдужість.

Поділитися: