Новий книгопроект

Дівочий світ – чудесний! Разом із сайтом “Каралєвна” ми задумали проект #girlсвіт. Це буде серія освітніх івентів для дівчат різного віку, у якому кожна з нас зможе пірнути вглиб себе, навчитися краще розуміти сучасний світ і не боятися бути собою. Щомісяця для юних і дорослих дівчат ми влаштовуватимемо цікаві неформатні зустрічі за участі письменниць, практичних експертів і цікавих гостей. Різні теми, локації, несподіванки – це буде справді корисний і ненудний кейс!

Перший івент “Давайте поговоримо про “це”: страх, сім’я, сміливість” вже у лютому! Він буде присвячений емоціям і почуттям, які то окриляють, то не дають нам спокійно жити. 🙂

Учасники вечора:
– письменниці, чиї повісті й оповідання вийшли в збірках “Любов така” і “Така любов”;
– спеціальний гість – Альона Райда, ведуча семінарів і лекцій на тему символів, української міфології та світогляду древніх слов’ян, художниця проекту “Пантеон Слов’янських Богів” і “Послання Слов’янських Богів”.

Модератори: Аня Яблучна – проект-менеджерка “Видавничого центру “Академія” і Слава Світова – письменниця, коуч зі словесної майстерності та творчості.

Вхід вільний
Free donation – якщо вам сподобається й захочеться ще:)

 

 

Поділитися: