Новий рік – нові книги

У новому році «Академія» продовжить роздивлятися буремне підліткове життя. У планах – збірки для хлопців і дівчат, які по-різному живуть і відкривають себе світові. Їхні назви – «Недоступна» і «Нерішучий» підказують, що автори знайомитимуть читача з цікавими і різними героями, в яких можна впізнати себе.

Хороша новина для тих, кому припали до душі повісті Олени Рижко «Дівчина з міста», «Знає тільки Мару» і «Король Даркнету». В новому році з’явиться вже четверта книжка київської письменниці. Будуть і яскраві дебюти – працюємо над оформленням підліткової історії авторки з Херсону – Юлії Чернієнко. Сюжет цієї повісті  повісті близький до триллера – вона про булінг. Підлітково-юнацька лінійка книг буде рости постійно. Будуть нові автори і нові твори уже відомих авторів.

Для дорослого читача в серії белетристики «Ім’я» вийде повість «Чужий» Сергія Гридіна. Якщо у «Саперах» він розповідав про життя чоловіка в котлі війни, то зараз зосередився на драмах після повернення додому.

Роман «Донос» Олександра Гавроша – про психологію зради і доносу. Автор художньо її досліджує на матеріалах знищення Кирило-Мефодіївського братства.

Побачить світ шостий том масштабного літературознавчого дослідження Юрія Коваліва.

Будуть і несподіванки. Новий рік розпочнемо відразу двома книжками для читачів молодшого шкільного віку. Авторів і назви поки притримаємо в секреті. Сподіваємося, буде не скучно.

Ілюстрація Віталія Бугари

 

Ілюстрація Анни Швець
Поділитися: