Словом і фарбою – тусовка творчих

Цієї весни разом із сайтом хорошого настрою “Каралєвна” ми розпочали освітньо-книжковий проект #girlсвіт. Серія дівочих тусовок із письменницями і цікавими експертами була задумана, щоб об’єднати крутих людей, щиро поговорити про те, буває в житті і про що пишуть сучасні письменники.

Третій івент “Чорним по білому: творче життя у великому / маленькому місті” став особливим: уперше ми запросили експертом чоловіка – стріт-артера, автора муралів Сашу Корбана, відомого далеко за межами країни. Книгоосновою була книга “Чорний дощ” Олі Лілік. Тож говорили про творчі фішки в роботі зі словом і фарбою.

Творчі люди дивним чином синхронізуються – всі спікери мали чорний елемент вбрання, зовсім про це не домовляючись 🙂

 

“Сьогодні задощить!”, – даємо гостям жартівливі книжкові прогнози

 

Саша зізнався, що читає мало, але “Чорний дощ” прочитав відразу після зустрічі з організаторами. У- успіх! “Кінець історії змусив сумувати”, – ділиться враженнями стріт-артер.

 

Івент відбувався в крутому просторі в центрі Києва, який нещодавно відкрили співорганізаторки проекту. Creative Women Space – запам’ятайте і полюбіть, бо вони того варті 🙂

 

Усмішки гостей – безцінні.

 

Проект #girlсвіт не має вікових обмежень. Тут кожен знайде своє.

 

З’ясували, що наші гості – співають, малюють, танцюють, куховарять і навіть творчо пишуть програмні коди. Було про що поговорити.

 

Підловили й тих творчих, які завше лишаються за кадром.

 

Мурали ми бачимо ледь не щодня, а от секрети їх створення знають одиниці. Сашу буквально засипали питаннями.

 

Проект #girlсвіт це завжди особлива атмосфера, коли всі стають своїми і лишаються побалакати після заходу. От і фото вийшло таке, наче сімейне 🙂

 

Поділитися: