“Я закохалася”: любов з першого читання

Не кожну книгу можна полюбити з першого читання. Але це точно не про повість Марії Морозенко “Я закохалась”. Щоб не бути голослівними – зібрали відгуки читачів у мережі Facebook.

Тамара СИДОРЕНКО – мама, науковець, музейний працівник, книгознавець

«Із захопленням прочитала книгу. Прекрасний стиль, цікава тема і для підлітків, і для дорослих. Особливо мені сподобався Вася – такий він живий, справжній, щирий, емоційний. Хочеться продовження! А яка доля буде у Вірочки чи Миросі? Книга ставить багато питань і проблем, які дуже-дуже актуальні сьогодні. А ще Київ, Осокорки – таке все рідне!»

 

Тетяна СЕРЕБРЕННІКОВА – завідуюча бібліотекою ім. В. А. Симоненка

«І мама зронила сльозинку. Дуже динамічний сюжет. І все таке, що зовсім поруч, відчувається подих сучасного життя. Аж згадалась своя школа і дитинство, щоправда на Теремках. Проблеми-питання ті самі. Хай буде більше такої доброї і сучасної художньо-виховної літератури! Натхнення Вам, авторе! А ще вигадливе рішення з оформленням, таке діти помічають в одну мить».

 

Вікторія ГАГАРА – вчитель у КМДШ, Школа вихідного дня, викладач у Безкоштовні курси української мови

«Щойно дочитала. Тричі плакала. Я дурна чи книжка хороша – не знаю. Дуже насичено-напружено, в надриві і надмірі підліткових емоцій… часточка життя ще однієї восьмикласниці. Тепло, зворушливо, близько і співчутливо. Так, за не по роках мудрими і дорослими роздумами Віри я часом чула голос пані Марії, але вихор сюжету, емоцій і стосунків зміг подолати мої прискіпливі підозри. Я згадала себе, чи то в ролі самої Віри, чи то вже в ролі мами майбутньої дівчинки-підлітка. І повірила! Дякую за ще одну перлинку в нашій новонародженій підлітковій літературі! Я закохалася!»

Фото – зі сторінок користувачів у Facebook

Поділитися: