Зарубіжна література. 5 клас

Підручник “Зарубіжна література. 5 клас” (О. М. Ніколенко, Л. В. Мацевко-Бекерська, Н. П. Рудніцька, Л.Л. Ковальова, О.В. Орлова, Л. П. Юлдашева, В. Г. Туряниця, Д. О. Лебедь) ВЦ “Академія” отримав гриф Міністерства освіти і науки України (Наказ МОН від 08.02.2022 № 140).

Зошит “Зарубіжна література 5 клас” (О. Ніколенко, Н. Рудніцька, В. Туряниця, Г. Павлікова) схвалено для використання в закладах загальної середньої освіти експертною комісією з літератури (української, зарубіжної) Міністерства освіти і науки України (Протокол № 6 засідання експертної комісії з літератури (української та зарубіжної) від 18.08.2022 р.).

Зошит “Зарубіжна література. 5 клас”

Підручник “Зарубіжна література. 5 клас” (у форматі pdf)

Онлайн-платформа «Друзі Полліанни» до підручника «Зарубіжна література» (О. М. Ніколенко та ін.): https://www.academia-nikolenko-5klas.com.ua/

Методична платформа до підручника «Зарубіжна література» (О. М. Ніколенко та ін.) https://www.5klas.com.ua/

Відеопрезентація підручника

Першими про новий підручник авторського колективу Ольги Ніколенко дізналися учні та учениці Нової української школи (ЗОШ № 29 м. Полтави) — Відеопрезентація підручника у ЗОШ № 29

Онлайн-семінар авторського колективу Ольги Ніколенко на тему «У школі радості: сучасне навчально-методичне забезпечення викладання зарубіжної літератури в 5 класі НУШ». 13 лютого 2022 р.

Професорка Ольга Ніколенко виступила з онлайн-презентацією авторської концепції підручника “Зарубіжна література” для 5 класу НУШ в Інституті модернізації змісту освіти. 17.02.2022.

Інтерв’ю Ольги Ніколенко та акторів театру і кіно Олександри Рудніцької, Анастасії Сіроговської й Іллі Шликова на військовому радіо «Армія FM» про новий підручник “Зарубіжна література. 5 клас” і художню літературу як духовний фронт України. 21 лютого 2022 р.

Поділитися: